VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

"Plostu rallijs 2009" -> ieskats "Savādāks Skatījums" komandas iespaidos :)

26.06 Aizeju uz reklāmdruku saņemt maikas un vakarā vēl pēdējie sīkumi tiek sadarīti lai veiksmīgi sagatavotos nākošās dienas pasākumam. Vēl neliela klaiņošana meklējot pudeles, pēdējo darbiņu padarīšana, somu sakrāmēšana un… dažu stundu atpūta, miers.


Un nemanot iesākas 27. jūnijs. Tiek aizsoļots līdz Kaļķu ielai – satikti savējie, saliktas mantas busā un ar nelielu kavēšanos dodamies ceļā, pa ceļam vēl tiek sarunāts ēdamā sagādāšana, bet nepaiet ne pāris stundas, ka esam jau Mazsalacā – pareizāk Skaņkalnē. Tur mūs jau sagaida Jānis un pēc mirkļa klāt ir Sintija un Žanete abas meitenes kopā ar sevi atved nelielus pārtikas krājumus un jā nedaudz pudeles un šņorus 🙂 tajā pašā laikā Guna aizbrauc uz saviem apartamentiem un Laima ari aizskrien līdz mājām paķert guļammaisu.


Laima atnāk kopā ar dažām 5l pudelēm un pēc brīža arī Guna ir atpakaļ, tiek atvesti materiāli arī otram plostam un jā, vienojamies par kokiem, ko vedīs – pēc kāda laika mums tiek atvesti arī koki ko izmantojam plosta taisīšanā.


Tā diena lēnām rit. Uztaisām lielo karogu 🙂 un tad sākam taisīt savu plostu – uzspēlējam volejbolu viens pret otru (Savādāks skatījums pret pargajieni.lv)- izejam vakarā nakts trasi un protams, aizejam līdz vietējam veikalam 🙂 ak jā izmēģinām plostu, kas mums par pārsteigumu arī turas virs ūdens. Otrai mūsu komandai arī veiksmīgi izdevās turēties virs ūdens – viņi pat savu plostu ātrāk par mums sameistaroja 🙂


Tad nu turpinājās vakara atpūta un izklaides, un kaut kad jau visi devāmies pie miera, mani no rīta ap 6 pamodināja kāds džekiņš kurš gribēja nākt pie mums gulēt, njā ko lai saka dažiem alko-alko darīja savu un īsto telti bija grūtības atrast 🙂


Pienāca rīts, uzmeistarojam abām komandām mazos karodziņus – katrs parakstamies un piestiprinām pie plostiem un nemanot jau laiks ir arī klāt lai dotos ceļā.


Pirmais posms bija jautrs – pašā sākumā ieplostojām zaros un es novēlos no plosta – pēc tam jau ceļš gāja vienmērīgi 🙂 maiņas punktā mani izmērcējot otro reizi 🙂 jo sanāca, ka pabraucām garām un man nācās mesties ūdenī un plostu nogādāt krastā – kaut kā kuļoties pa ūdeni ar virvi zobos tieku līdz krastam un pievelku plostu 🙂 Maiņa un mēs dodamies uz finišu 🙂


Mūsu komanda finišē vieni no pēdējiem, bet netālu no finiša uz plosta uzkāpjam visa komanda un finišējam kopīgi 🙂


Mūsu plosts izturēja pat 4 cilvēkus 🙂 tas tāds pozitīvs mirklis 🙂


Ko lai saka – finišējām – sarunājām, ka mūsu plostus aizved līdz Gunas mājām un tā laikam arī pasāciens noslēdzās – protams – kopbilde un kopīga maziņa papļāpāšana pirms došanās mājup.


Prieks, sajūsma, dažnedažādas emocijas, izturība un daudz jo daudz interesantu iespaidu pārpildīja šo pasākumu.


Ko tur vairāk lai saka?


Paldies abām pargajieni.lv komandām:


Pargajieni.lv komandai: Jānim Z, Gunai, Andrim un Jānim L.


Savādāks skatījums komandai: Mārtiņam, Sintijai, Žanetei, Laimai


🙂


Ievietoja: Jānis

10.01.14

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra