VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

21

JAN

Nakts pārgājiens "Tīreļpurvs" 21. janvārī - ATCELTS!!!

21:30 21.01 - 07:00 22.01

Maiznīca "Lāči" - Maiznīca "Lāči"

8 euro individuālajiem dalībniekiem;

6 euro, ja ierodas vismaz divatā;

5 EUR uzrādot ISIC karti;

2 euro skolēniem (vai 1,00 EUR uzrādot ISIC karti);

Bez maksas pirmsskolas vecuma bērniem pieaugušo pavadībā.

20 / 20

Aktīvā tūrisma centrs Pargajieni.lv piedāvā doties izzinošā nakts pārgājienā pa Tīreļpurvu un Ziemassvētku kauju muzeja apkārtni 21. janvāra vakarā.

Šis būs Pargajieni.lv jubilejas pārgājiens, jo tieši šajā dienā svinam 13. dzimšanas dienu.

Starts paredzēts plkst. 21:30 stāvlaukumā pie maiznīcas "Lāči" Mārupes novada Babītes pagasta "Benužu Skauģos" pēc tam, kad autobusa pieturā "Benuži" būs pienākuši autobusi no Rīgas un Liepājas.

Pārgājiena galvenais mērķis būs iepazīt nozīmīgākās 1. pasaules kara kauju vietas Tīreļpurvā. Kā pirmo objektu apmeklēsim atjaunotos latviešu strēlnieku ierakumus un Antiņu brāļu kapus. Pēc tam dosimies Ziemassvētku kauju muzeja virzienā.

Muzeja apkārtnē ir izveidota 7 kilometrus gara vēstures izziņas taka, kur izvietoti informatīvie stendi un uzskatāmi parādīti svarīgākie notikumi un īsumā aprakstīti apstākļi, kādos šeit atradās vācu un krievu karaspēki.

Nakts vidū nonāksim muzeja teritorijā, iepazīsim āra ekspozīciju, atjaunotos vācu armijas nocietinājumus un vienu no vietām, kur latviešu strēlnieki pārrāva frontes līniju.

Turpinājumā dosimies uz Ložmetējkalnu, kas bija otra frontes pārrāvuma vieta, uzkāpsim skatu tornī, no kura labos laikapstākļos varēs mēģināt ieraudzīt Rīgas un Jūrmalas namu un torņu ugunis.

Finišs plānots pie Lāču maiznīcas ap plkst. 7:00 no rīta, lai paspētu uz autobusiem Rīgas un Liepājas virzienos. 

Pārgājiena laikā plānots noiet apmēram 25 kilometrus.

Pārgājiena dalībniekiem līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzei. Labvēlīgos laikapstākļos plānots kurināt ugunskuru, pie kura rīkosim atpūtas pauzi. 

Līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzei. Tumsā noderēs lukturīši. 

Pieteikšanās pa tālruni 26980327, zvanot un nosaucot savu vārdu, dalībnieku skaitu un tālruņa numuru. Lūdzu, izlasiet zemāk redzamos noteikumus pirms pieteikšanās:

1) Pārgājienā var piedalīties:

Personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu

Personas ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu

bērns no 12 g.v., kas uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72h laikā veiktu negatīvu skrīninga testu (der arī skolā veiktais tests);

bērni līdz 12 g.v. bez testa un/vai sertifikāta.

Pirms pārgājiena tiks veikta sertifikātu skenēšana, tādēļ neaizmirstiet savus sertifikātu QR kodus un personu apliecinošus dokumentus.

2) Maskas vēlams lietot pulcēšanās brīžos. Maskas varat nelietot, ja ievērojat distanci un nedrūzmējaties.

3) Nodrošināsim ar roku dezinfekcijas līdzekļiem.

4) Norēķini vēlami bezskaidras naudas veidā. Pārgājiena laikā būs iespēja maksāt ar bankas karti.

5) Dalībnieku saraksts ar vārdiem, uzvārdiem un tālruņa numuriem tiks glabāts 30 dienas. Saslimšanas gadījumā dati tiks nodoti Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

6) Ja pirms pārgājiena jūtat slimības simptomus vai nejūtaties labi, tad ļoti lūdzam par to informēt un pārgājienā nepiedalīties, lai saudzētu savu un pārējo dalībnieku veselību.

Lai veselība turas un uz tikšanos!

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra