VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

05

DEC

Pārgājiens “Cēsu ziema” 5. decembrī

11:00 05.12 - 18:00 05.12

Cēsu dzelzceļa stacija - Cēsu dzelzceļa stacija

6 euro individuālajiem dalībniekiem;

5 euro, ja ierodas vismaz divatā vai uzrādot ISIC karti;

2 euro skolēniem (vai 1,00 EUR uzrādot ISIC karti);

Bez maksas pirmsskolas vecuma bērniem pieaugušo pavadībā.

7 / 20

Aktīvā tūrisma centrs Pargajieni.lv piedāvā doties baudīt Cēsu pilsētas un tuvākās apkārtnes dabas un vēstures objektus.

Starts Cēsu dzelzceļa stacijā paredzēts ap plkst. 11:00, kad būs pienācis autobuss no Rīgas un vilciens un autobuss no Valmieras.

Sākumā apskatīsim Ruckas muižu un parku un Kalnmuižas parku. Cēsu pilsētas robežās atrodas ļoti daudzi dabas objekti, iežu atsegumi un alas, ko varēsim iepazīt Cīrulīšu dabas takā.

Pirms nokļūšanas Cīrulīšos mēs apskatīsim Turku karavīru brāļu kapus un uzzināsim vairāk par kariem starp krieviem un turkiem, kuru dēļ Latvijas teritorijā nonāca turku karagūstekņi.

Cīrulīši kādreiz varēja lepoties arī bobsleja trasi. Te ir redzamas trases betona renes paliekas, kas ieaugušas mežā un ko nezinātāji nereti pat nepamana.

Dabas takā ir skaistās Cīrulīšu klintis, kas atrodas blakus Gaujas vecupei ar ļoti dzidru ūdeni, kas pārsvarā šeit ieplūst no apkaimes avotiem.

Viens no apkārtnes iespaidīgākajiem objektiem ir Ērgļu jeb Ērģeļu klintis. No tām paveras skaists skats uz Gaujas lokiem.

Atceļā apskatīsim Dziesmu kalnu, mēģināsim noskaidrot, kādēļ šeit ir Florida un Luiziāna un cauri naksnīgajai vecpilsētai atgriezīsimies stacijā.

Pārgājiena laikā plānots noiet apmēram 25 kilometrus.

Pārgājiena dalībniekiem līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzei. Tā kā vairāki maršruti posmi ir dubļaini un avotiem bagāti, tad var noderēt arī rezerves apavi un zeķes.

Finišs Cēsu dzelzceļa stacijā plānots pirms plkst. 18:00, lai paspētu uz autobusiem un vilcieniem Rīgas un Valmieras virzienos.

Pieteikšanās pa tālruni 26980327, zvanot un nosaucot savu vārdu, dalībnieku skaitu un tālruņa numuru. Lūdzu, izlasiet zemāk redzamos noteikumus pirms pieteikšanās:

1) Pārgājienā var piedalīties:

  • Personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu
  • Personas ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu
  • bērns no 12 g.v., kas uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72h laikā veiktu negatīvu skrīninga testu (der arī skolā veiktais tests);
  • bērni līdz 12 g.v. bez testa un/vai sertifikāta.

Pirms pārgājiena tiks veikta sertifikātu skenēšana, tādēļ neaizmirstiet savus sertifikātu QR kodus un personu apliecinošus dokumentus.

2) Maskas vēlams lietot pulcēšanās brīžos. Maskas varat nelietot, ja ievērojat distanci un nedrūzmējaties.

3) Nodrošināsim ar roku dezinfekcijas līdzekļiem.

4) Norēķini iespējami arī bezskaidras naudas veidā. Pārgājiena laikā būs iespēja maksāt ar bankas karti.

5) Dalībnieku saraksts ar vārdiem, uzvārdiem un tālruņa numuriem tiks glabāts 30 dienas. Saslimšanas gadījumā dati tiks nodoti Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

6) Ja pirms pārgājiena jūtat slimības simptomus vai nejūtaties labi, tad ļoti lūdzam par to informēt un pārgājienā nepiedalīties, lai saudzētu savu un pārējo dalībnieku veselību.

Lai veselība turas un uz tikšanos!


Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra