VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

Ekspedīcija "Lejaskurzeme" 10. un 11. jūlijā (19 brīvas vietas)


Aktīvā tūrisma centrs Pargajieni.lv piedāvā doties izzinošā ekspedīcijā pa Lejaskurzemi 10. un 11. jūlijā. Brauksim ar apkārtnes grantētajiem ceļiem atbilstošu autobusu, kādus reiz būvēja vācu armijas vajadzībām – īsts retro, bet savu darbu pilda labi.


Tikšanās paredzēta no plkst. 6:30 pie Latvijas Zinātņu akadēmijas Akadēmijas laukumā 1. Izbraukšana paredzēta plkst. 7:00. Papildus varam piestāt arī pie Spices un Piņķos.


1. dienas programma


Cieceres avots


Šķēdes memoriāls


Ziemeļu forti


Karosta


Brīvais laiks Liepājā pusdienām


Latvijas tālākais rietumu punkts Bernātos – iespēja nopeldēties jūrā


Latvijas augstākā kāpa Pūsēnu kalns


Jūrmalciems


Dunikas purva laipa un Luknes skābaržu audze


Skuodas pilsētiņa Lietuvā – šeit iepirksimies vakariņām, izbrauksim nelielu apli ieskatam pa pilsētiņu ar autobusu un izmantosim iespēju, ka caur Lietuvu braucot ir taisnākais ceļš.


2. pasaules kara krievu karavīru brāļu kapi Priekulē


Pirmās dienas noslēgumā dosimies uz Embūti, kur nakšņosim Embūtes tūrisma informācijas centra viesu namā. Šeit kopīga ēst gatavošana, gaļas cepšana uz grila un draudzīgas sarunas par dienas gaitā pieredzēto un nākošajā dienā ieplānoto. Viesu namā nakšnošana 5 -vietīgos un 6 – vietīgos numuriņos. Viesu namā ir koplietošanas tualetes, dušas, siltais ūdens, internets, divas virtuves. Lūgums līdzi paņemt savus dvieļus.


2. dienas programma


Pēc nesteidzīgām brokastīm dodamies pārgājienā pa Embūtes apkārtni un iepazīstam Embūtes baznīcas drupas, Embūtes pils drupas, Embūtes Vecos kapus, Joda dambi, Kuršu pilskalnu, izstaigājam dabas taku un uzkāpjam skatu tornī. Pēc tam dosimies tālāk mūsu ekspedīcijā, kuras laikā apskatīsim šādus objektus:


Lielbātas avots


Vaiņodes dzelzceļa stacija un Vaiņodes dzelzceļš


Vaiņodes lidlauks un armijas pilsētiņa


Alšu kaļķu ceplis


Kalnu kultūras nams


Mažeiķu naftas rūpnīca – apmēram 10 kilometrus brauksim gar rūpnīcu Lietuvā un redzēsim tās iespaidīgos mērogus


Brīvais laiks Mažeiķos pusdienām un iepirkšanās pauzei veikalos Lidl un Iki.


Mažeiķu dzirnavu drupas un dzirnavu dambis uz Ventas upes – iespēja nopeldēties Ventā


2. pasaules kara vācu karavīru kapi pie Saldus


Ap 20:00 atgriežamies Rīgā pie Zinātņu akadēmijas.


Līdzi jāņem pases vai ID kartes, jābūt aizpildītam Lietuvas Covidpass un Latvijas Covidpass, lai varam droši šķērsot Latvijas un Lietuvas robežu, iebraukt Lietuvā un atgriezties Latvijā. Abi dokumenti jāaizpilda 24 h pirms ceļojuma.


Lietuvas ieceļošanas anketa:


https://keleiviams.nvsc.lt/en/form


Latvijas ieceļošanas anketa:


https://www.covidpass.lv/


Tāpat nepieciešams Eiropas digitālais COVID-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir izslimojusi, vakcinēta pret COVID-19 vai 72 stundas iepriekš veikts tests, kura rezultāti ir negatīvi.


COVID -19 sertifikātu var iegūt šeit:


https://covid19sertifikats.lv/


Vēlama EVAK karte, kas sniedz bezmaksas neatliekamo medicīnisko palīdzību visā Eiropas Savienībā.


Brauciena dalībniekiem līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzēm.


Dalības maksas apmērs, pieteikšanās un samaksas kārtība:


60 EUR pieaugušajiem, 50 EUR skolēniem.


Papildus izdevumi – pārtika, suvenīri, citi personīgie izdevumi. Ar pusdienām, brokastīm, vakariņām nenodrošināsim, bet viesu namā būs iespēja katram gatavot to, ko vēlas. Šis ir kā jebkurš mūsu pārgājiens, kur katrs pats līdzi ņem savas pusdienas, tikai šajā reizē starp objektiem tiksim pārvesti ar autobusu. No savas puses nodrošināsim ar dzeramo ūdeni autobusā.


Pieteikšanās pa tālruni 26980327 vai e-pastu janis@pargajieni.lv norādot visu dalībnieku vārdus, uzvārdus, tālruņa numurus un e-pastus. Personas dati tiks uzglabāti 30 dienas, lai sazinātos pirms un pēc ceļojuma, ja radīsies neskaidri jautājumi, būs pazaudētas mantas vai būs jāiesniedz informācija SPKC par ar COVID-19 saskarē bijušām personām.


Samaksa iespējama ceļojuma dienā ar bankas karti vai skaidrā naudā vai pirms brauciena ar pārskaitījumu. Ja vēlaties norēķināties pirms brauciena, pieteikuma laikā informējiet mūs, lai varam sagatavot rēķinu.30.06.21

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra