VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

Pārgājiens "Zasulauks - Bolderāja" 14. augustā

Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv piedāvā daļu no Rīgas pilsētas svētkiem izbaudīt citādi un doties pārgājienā, iepazīstot vienu no pirmajām dzelzceļa līnijām Latvijā Rīga – Bolderāja.


Pārgājienu sāksim Zasulauka dzelzceļa stacijā 14. augustā ap plkst. 13:30, kad būs pienācis 2. tramvajs un vilcieni no Rīgas un Jūrmalas.


Maršrutu sāksim ar dzelzceļa līnijas un Zasulauka stacijas vēstures iepazīšanu un tad dosimies Bolderājas virzienā.


Visjaunākā dzelzceļa stacija Latvijā ir nesen uzbūvētā stacija Bolderāja-2. No šejienes atiet atzars uz Krievu salu, kur tagad izbūvēti jauni termināļi.


Pa ceļam redzēsim Hapaka grāvi,  Spilves pļavas, mežus, mazdārziņu kolonijas un daļu no apkārtnes vēsturiskās arhitektūras. Pļavu tuvumā sarīkosim piknika pauzi.


Nonākot Bolderājā dosimies uz Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes Līča nodaļu. Šeit robežsardzes amatpersonas parādīs savā rīcībā esošos kuterus un aprīkojumu, pastāstīs par savu darbu jūrā un uz sauszemes, kur mācīties un kādas dienesta iespējas paveras šajā valsts iestādē. Objekta apmeklējums ir bez papildus maksas.


Finišs plānots ap 18:30 pie Bolderājas tirgus, kur varēsiet doties prom ar 3. , 30, 36. vai 56. autobusu uz Centru, Imantu vai Zasulauku. Pilsētas svētku laikā sabiedriskais transports būs bez maksas.


Pārgājiena dalībniekiem līdz jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzei.


Dalības maksa:


4 eiro individuālajiem dalībniekiem;


3 eiro, ja ierodas vismaz divatā;


1,50 eiro skolēniem;


Bez maksas pirmsskolas vecuma bērniem pieaugušo pavadībā.


Pieteikšanās pa e-pastu janis@pargajieni.lv vai tālruni 26980327.


 


09.08.16

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra