VESELĪGI PAVADĪTS LAIKS

Pārgājieni, ekspedīcijas, laivu un velo braucieni

Pārgājiens "Saulkrasti" 29. maijā

Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv piedāvā doties izzinošā pārgājienā “Saulkrasti” 29. maijā.


Tikšanās vieta plkst. 12:15 Inčupes dzelzceļa stacijā, kad ir pienācis vilciens no Rīgas. Pie stacijas ir iespēja novietot savus auto.

Pārgājienu sāksim ar nelielu ieskatu vietējās dzelzceļa stacijas un dzelzceļa līnijas vēsturē. Pēc tam dosimies apskatīt somu kara lidotajiem veltīto piemiņas vietu un uzzināsim interesantus faktus par somu karavīru dalību Latvijas teritorijā esošajos karos 20. gadsimtā. Tālāk dosimies uz Balto kāpu tieši līča krastā, kur atrodas arī Katrīnas liepas un sākas Saulrieta taka.


Pārgājienu turpināsim pa Saulrieta taku Saulkrastu pilsētas centra virzienā. Staigājot pa taku uzzināsim interesantus faktus par Saulkrastu pilsētas vēsturi, kūrortu un vēsturisko Neibādi. Neibāde ir ne tikai viena no senākajām apdzīvotajām vietām Saulkrastu teritorijā, bet arī ļoti apdziedāta dziesmās. Netālu no Saules laukuma jūras krastā sarīkosim piknika pauzi.


Saulkrastos atrodas Pēterupes baznīca, kuras tuvumā atrodas piemiņas vieta. Te pārrunāsim vēsturiskos notikumus Saulkrastos un apskatīsim baznīcas apkārtni.


Viena no Saulkrastu ievērojamākajām vietām ir Saulkrastu velomuzejs. Te mūs gaidīs interesanta ekskursija un iespēja nopirkt ar velosipēdiem un Saulkrastiem saistītus suvenīrus.


Finišēsim Inčupes stacijā ap 17:00, lai paspētu uz vilcienu Rīgas virzienā.

Kopā noiesim apmēram 13 kilometrus.


Pārgājiena dalībniekiem līdzi jāņem laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, ēdienu un dzērienu piknika pauzei.


Dalības maksa:


6 eiro individuālajiem dalībniekiem;


5 eiro, ja ierodas vismaz divatā,


2,50 eiro skolēniem,


Bez maksas pirmsskolas vecuma bērniem pieaugušo pavadībā.


Dalības maksā iekļauta ieejas maksa Saulkrastu velosipēdu muzejā.


Pieteikšanās pa e-pastu janis@pargajieni.lv vai tālruni 26980327 norādot savu vārdu, dalībnieku skaitu un tālruņa numuru.


23.05.16

Komentāri

Pievienot komentāru

Vēl nav neviena komentāra